Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

O tym, że blogi dają możliwość zarabiania, słyszało zapewne wiele osób. Rzeczywiście tak jest, tak więc warto poznać pewne możliwości, jakie tego typu serwisy dają. Oczywiście trzeba pamiętać, że zarobek w takiej formie nie będzie wcale taki łatwy i prosty, jak będzie się komuś wydawało. Wystartowanie z takim blogiem, wypełnienie go treścią, a także rozreklamowanie później będzie wymagało sporo pracy, a pewności żadnej nie będzie, czy ostatecznie się uda. Z pewnością dużym plusem blogów dla tych, którzy chcą dopiero zacząć, są niskie koszty finansowe na start. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może nic nie wydawać, tylko skorzystać z którejś z darmowych platform, jakich kilka działa w internecie.

Lepszym rozwiązaniem jednak będzie utworzenie bloga na własnym adresie, ale wraz z opłaceniem hostingu roczny koszt nie powinien przekroczyć czterystu złotych. Najbardziej popularną blogową platformą jest WordPress, i z kilku powodów warto właśnie na niego postawić. Przede wszystkim nie jest on płatny, a oferuje równocześnie ogromne możliwości jeśli chodzi o zarządzanie czy wygląd. Posiada on również ogromną ilość wtyczek i dodatków rozszerzających funkcjonalności, w tym także jeśli chodzi o SEO. Sama instalacja i konfiguracja WordPressa wraz z szatą graficzną nie powinna zająć dłużej niż dwie godziny, i po upływie tego czasu można już publikować pierwsze wpisy. To, jaki będą miały charakter, zależy od pomysłu właściciela.

Niektórzy wolą się skupić na jakiejś wąskiej tematyce, na której się dobrze znają, z kolei inni decydują się na założenie wielotematycznego bloga, w jakim znajdzie się między innymi takie tematy jak znak zodiaku Ryby. Jeżeli takie artykuły będą dobrze napisane i zawierające ciekawe treści, to liczyć będzie można na sporo gości. A tego typu popularność przełoży się na możliwości zarobienia, na przykład na reklamach czy programach partnerskich. Niektórzy posiadacze blogów współpracują również z rozmaitymi firmami, umieszczając sponsorowane artykuły czy też promujące różne usługi i produkty.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment