Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki odbywają się w różnych lokalizacjach oraz są tam różne warunki. Cena uzależniona jest również od tego, w jaki sposób i, w jakim stricte miasteczku i w jakim terminie odbywa się skok. Klienci mogą także wybierać przeróżne opcje. Mogą przykładowo zdecydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem nakręconym przez pilota lub skok z filmem oraz zdjęciami zrobionymi przez jeszcze jednego skoczka.

Oznacza to, iż każdy może decydować się dokładnie na tę usługę, na jakiej zależy mu najbardziej. Każdy skok spadochronowy poznań to przygoda na około dziesięć minut bezpiecznej ekscytacji.

Wszyscy instruktorzy są odpowiednio wyszkoleni, a więc nie ma niebezpieczeństwa, że komukolwiek miałoby się coś stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad prawidłowym przebiegiem całego lotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma 2 czasze, główną i zapasową a także specjalnie zaprojektowany automat, jaki uruchomi czaszę zapasową na konkretnej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się z wyprzedzeniem. To także zwiększa bezpieczeństwo skoku tandemowego.

Aby wykonać skok w tandemie nie trzeba przejść jakichś szkoleń ani zrobić badań lekarskich. Są tylko niektóre choroby nie będące polecane do skoku. Należy też mierzyć więcej niż 125 cm i ważyć mniej niż sto dziesięć kg. Kiedy spełnia się te wymogi, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment