Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Luksusowe pierścionki z diamentem proponowane przez QUEEN DIAMOND są chętnie dobierane przez konsumentki oraz klientów, jakim zależy na tym, żeby nabywać tylko wywodzące się z branży jubilerskiej produkty wysokiej jakości. Każdy pierścionek z diamentem zrobiony jest odręcznie, przez wykwalifikowanych złotników w nowoczesnej fabryce. Z tego względu opłaca przyglądać się wszystkim koncepcjom i wybrać taki model, jaki będzie w naszym budżecie oraz będzie odpowiadał naszym preferencjom odnośnie tego, w jaki sposób prezentuje się pod względem wizualnym.

Pierścionki te udostępnione są w przedziale cenowym od 2500 do piętnastu tysięcy złotych. Można je także dobrać po ciężarze diamentu umieszczonego w centrum. Pierścionki mają różne kształty oczek, od minimalistycznych po niebanalne, wobec czego można wyszukać coś w swoim guście lub osoby, której taki pierścionek chciałoby się wręczać, przykładowo w ramach pierścionka zaręczynowego.

Na każdym z pierścionków wykonanych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym z boku diamentu. Kupujący mogą również liczyć na nieodpłatne grawerowanie i regulację rozmiaru pierścionka. Na modele pierścionków podanej firmy przyznawana jest stała gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, która nie bez powodu rozpoznawalna jest nie tylko w Polsce, ale także na terenie Niemiec i otrzymała dużo rynkowych nagród.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment