Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nieprzyjemne doznania po przyjęciu substancji psychoaktywnej nie są w końcu czymś rzadkim, czyli nie jest zaskakujące, że wiadomości w ich temacie pojawiły się na portalu. Każdy badtrip z pewnością będzie długo przypominany przez osobę, która go doświadcza, czyli dobrze będzie najpierw zadbać o swój pełen poziom komfortu. Pomimo takich bad tripów sporo osób dalej przyjmuje narkotyki i wskazują na własne doznania na dowolnych forach w sieci.

Pojawiły się także publikacje o charakterze naukowym w tym temacie, ukazujące, że bad tripy zwykle mogą podzielić się na 3 kategorie: przeżycia niekorzystne, objawy wytwórcze a także zaprzeczenie.

Zwykle podróże po przyjęciu substancji psychoaktywnej są czymś przyjemnym, jednak bad tripy przydarzają się na równi często. Nie można de facto ustalić, jak konkretny środek halucynogenny może wpłynąć na konkretną osobę. Objawy po spożyciu środka mogą być przeróżne. W propozycji łagodnej mogą to być przygniatające rozmyślania aż do wersji rozbudowanej, podczas gdy dochodzi do trudnych do pozbycia się urojeń, jakie mogłyby doprowadzać aż do wypadków lub zagrożenia życia.

Bad trip jest indywidualnym doznaniem i dlatego nie należy spożywać narkotyków, a już bez wątpienia nie w takiej sytuacji, {gdy|kiedy| jest się w ciężkim stanie. Warto przełożyć to na inny czas. Zjawisko to może być rezultatem niewłaściwego set and setting, czyli niewłaściwego ukierunkowania psychicznego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment