Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Atuty programu partnerskiego Redconst dla właściciela myjni bezdotykowej, jak i dla korzystających wprost wskazują, iż firma ta świadczy usługi na rzeczywiście najwyższym poziomie. Właściciel myjnie bezdotykowe producent może liczyć na: zwiększenie lojalności osób korzystających z myjni, poprawę cashflow ze względu na środki przedpłacone, rozszerzoną analitykę pod kątem finansów całej inwestycji, natychmiastowe wygenerowanie faktur dla korzystających z myjni, wstępną weryfikację z systemem KSeF, odbywające się sprawnie zasilanie kart poprzez serwis Przelewy24, nieskomplikowane rozporządzanie konkretnymi promocjami, jak i realizację reklamacji na odległość wraz z weryfikowaniem. Klienci myjni mają natomiast zagwarantowany uczciwy system abonamentowy. Jest on stały, liczony od myjni oraz niezależny od obrotów. Mają też zagwarantowane automatyczne uzyskanie faktury za poszczególne operacje na myjni.

Kompleksowe zarządzanie myciem aut we flocie razem z automatycznymi doładowaniami to następny, niemały walor, świadczący o tym, iż myjnie bezdotykowe Redconst prowadzone są w nowoczesny sposób. Osoby pracujące na myjni mają możliwość skorzystać z programu benefitów, takiego jak przykładowo miesięczny budżet na korzystanie z myjni. Więcej niż sto dwadzieścia zbudowanych obiektów działających do tej pory także przynosi gwarancję wzorowej realizacji świadczenia. W pierwszej kolejności klient otrzymuje 3 lata gwarancji wraz z dostępem do pełnego, merytorycznego wsparcia.

Osoba zarządzająca myjnią dostanie dobrą chemię czyszczącą na rynku oraz może liczyć na usługi serwisowe. Redconst jako firma która zajmuje się budową nowoczesnych myjni bezdotykowych jest przykładowym z liderów na rynku. Pracownicy motywują osoby zainteresowane współpracą, iż okres zwrotu z transakcji w myjnię wynosi mniej więcej 5 lat. Atutem jest też to, że można decydować się na wybranie działki z listy udostępnionych w firmie bądź dzierżawić swoją działkę, jeśli dysponuje się takim terenem.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment