Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dla wielu osób samochodowe felgi przypominają buty, w jakich się chodzi, one właśnie mogą sporo zaświadczyć o danym właścicielu. Rzecz jasna duża część kierowców nie zwraca na to specjalnej uwagi, zostając przy tym, co dostali w seryjnym wyposażeniu. Lecz jeżeli pojawi się potrzeba kupienia kolejnego zestawu, na przykład z powodu używania kół zimowych i letnich, to należy trochę się przy takim wyborze zastanowić. W sprzedaży jest bowiem tak dużo odmian felg, że bez specjalnego nakładu można sprawić, że samochód dostanie zupełnie nowy wygląd.

Po pierwsze trzeba ustalić sobie budżet, który się chce przeznaczyć na nowe zakupy. Najtańsze są felgi stalowe, lecz w ich przypadku nie ma wielkich możliwości stylistycznych, chyba że ktoś zdecyduje się na założenie kołpaków. Znacznie więcej w tym względzie oferują felgi JR Wheels aluminiowe, które można dostać w niezliczonej ilości wzorów. Ale też i kolorów, bowiem oferta wielu producentów obejmuje nie tylko same felgi concaver w srebrnym kolorze, ale też i w wielu innych barwach.

Działają również firmy, które personalizują felgi według życzeń klientów, malując je na wskazany kolor. Przy takim rozwiązaniu trzeba się liczyć z dodatkowym kosztem, lecz tym sposobem da się idealnie zgrać kolo kół oraz nadwozia. Przy wyborze felg duże znaczenie ma ich wygląd. Ten powinien być dobrany do typu samochodu, gdyż nie każdy spasuje do każdego auta. A jeśli już się takie superlekkie felgi SL02 zakupi i założy, to z wymienieniem może być sporo problemów.

Wielu właścicieli samochodów decyduje się też na montowanie felg z większą średnicą czy szerokością. Trzeba przy tym uważać na dwie istotne rzeczy. Po pierwsze przy większych średnicach należy zastosować niskoprofilowe opony, które zapewnią takie same właściwości jazdy jak fabryczne. Poza tym koła po montażu nie powinny nic wystawać poza obrys nadkoli, bo wtedy będzie to niezgodne z przepisami i narazić się można na mandat przy spotkaniu z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment