Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Internet zyskał ogromną popularność w zakresie prowadzenia biznesu, szczególnie dotyczy to coraz mocniej popularnego handlu. Jednak odpowiednie planowanie działań nie jest łatwe biorąc pod uwagę konkurencję, z tego też powodu bardzo się w tym przydają dokładne dane. A te uzyskać chociażby można z rozmaitych analitycznych narzędzi, w wśród których od dawna najbardziej popularne jest google analytics. W ostatnim czasie została udostępniona całkowicie nowa wersja tego narzędzia, oparta na całkiem nowym podejściu i dająca zupełnie nowe możliwości.

Osoby przyzwyczajone do wcześniejszej wersji zapewne mogą się zaskoczyć już po zobaczeniu panelu do administracji, który został gruntownie przebudowany. Dużo dotychczasowych raportów zostało wyłączonych lub przeniesionych w inne miejsce, a w zamian pojawiły się nowe. Lecz jeszcze więcej nowości jest jeżeli chodzi o podejście do analizowanych danych. Google analytics 4 w miejsce dotychczasowych odsłon wykorzystuje zdarzenia, co daje dużo więcej niezależności, a równocześnie umożliwia śledzenie na wielu urządzeniach i platformach. Co ważne, będzie to dotyczyło zarówno zwykłych stron internetowych, jak również aplikacji, jakie coraz powszechniej są stosowane. Tym sposobem każdy użytkownik może być analizowany całościowo bez względu na to, w jakim miejscy się loguje i na jakim urządzeniu, co daje nieporównywalne możliwości dla specjalistów zajmujących się promocją i marketingiem.

Dużą pomocą dla wielu posiadaczy sklepów jest również prognozowanie zachowań użytkowników, można oszacować przykładowo prawdopodobieństwa zakupu i odejścia, i w nawiązaniu do tego klasyfikować klientów. Ponieważ to narzędzie jest całkowicie nowe i działające niezależnie od starego, to niezbędne będzie jego uruchomienie i wdrożenie. Jeśli kogoś będzie interesować google analytics 4 ebook, to jeśli dysponuje odpowiednią wiedzą, to zająć się tym może sam. Zwłaszcza że informacji w tym temacie nie brakuje, sporo ciekawych można na przykład znaleźć na stronie https://clickflow.pl/.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment