Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oddziaływanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii zostało opisane pod adresem goldenteacher.pl. W głównej mierze kadzidła z takiej rośliny używa się do oczyszczania mieszkania. Wskazane jest to między innymi w trakcie przeprowadzania się. Należy zamknąć wszystkie drzwi oraz okna, a także palić ulubioną świeczkę. Liście białej szałwii muszą być umieszczone w ceramicznym, szklanym albo w zrobionym z gliny naczyniu, będącym odpornym na ogień. Po podpaleniu pęku liści białej szałwii należy płomień ugasić oraz pozostawić dymiące liście.

Kolejno można zająć się okadzaniem drzwi wejściowych a także pozostałych pokoi. Po wykonaniu rytuału należy pozostawić szałwię białą w centralnej części mieszkania aż do chwili pełnego wypalania się rośliny. Finalnie natomiast mieszkanie należy przewietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie użyta, trzeba cały mieszkanie jak najdokładniej sprzątać. Trzeba rytuał robić w każdym pomieszczeniu domowym, przemieszczając się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. Z zastosowaniem rośliny można też oczyścić siebie.

W takim celu należy rozpocząć od głowy, a zakończyć na stopach. Jest to zalecane dla osób, które są przemęczone albo czują się przytłoczone kłopotami. biała szałwia ma również inne cech i można z niej na przykład zrobić mającą właściwości oczyszczające herbatkę. Wystarczy zalewać liście rośliny wodą przegotowaną. Analizy dowiodły, że jedna herbata na dzień obniża poziom cukru we krwi, polepsza przepływ krwi oraz jak najlepiej wpływa na pracę gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie potu. Wdychanie naparów z białej szałwii doskonale oddziałuje na układ odpornościowy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment