Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

{Niewiele osób jest świadomych, że tak bardzo popularne neony mają już ponad 100 lat, bowiem pierwsze pojawiać się zaczęły już na początku XX wieku. Tak więc widać, że neonowa reklama to duży kawałek historii, która tak naprawdę cały czas trwa. Klasyczne neony są robione ze szklanych rurek napełnionych mieszanką różnych gazów. W zależności od tego, jaki był skład tej mieszaniny, to otrzymywano różny kolor światła. Takie neony na ścianę czy instalowane na stelażach i dachach z pewnością robią duże wrażenie, ale posiadają parę istotnych wad. Przede wszystkim ich produkcja jest dość pracochłonna, a do tego ze względu na wykorzystanie nie mają one dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Przy jakiegoś uszkodzenia czy awarii najczęściej danego elementu naprawić się już nie dało, tylko trzeba było wstawiać zastępczy. Dlatego też mogłoby się wydawać, że ten nośnik reklamy zacznie powoli znikać z naszego krajobrazu, kiedy na rynek wkroczyła technologia z diodami LED. Diody ledowe jako źródło światła przebojem się wdarły przed kilkunastu laty

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment