Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bezpieczne operacje handlowe przeprowadzane za pośrednictwem portalu 1688 motywują rodzimych właścicieli firm do realizowania przywozu różnych towarów dokładnie za pośrednictwem podanego serwisu. Cena każdej operacji handlowej, dotycząca na przykład jak importować z chin zostaje zamrożona do momentu docierania asortymentu do magazynu 1688 oraz sprawdzenia, iż zawartość jest jak przewidywano oraz niezniszczona. Dopiero po przejściu przez taką procedurę dostawca otrzymuje zapłatę. Jeśli natomiast towar jest uszkodzony, jest odesłany, a pieniądze wracają do polskiego przedsiębiorcy.

Jest to nad wyraz komfortowe oraz pozwala zaoszczędzić czas, ale też środki finansowe, bo wszystko odbywa się jeszcze na rynku chińskim, a nie w polskim magazynie. Portal gwarantuje też bezpieczeństwo prawno – celne, co znaczy od strony praktycznej, że wszystkie kwestie formalne zostaną przypilnowane. Specjaliści z podanej marki mają ogląd w bieżących zapisach prawnych oraz w kwestii procedur, wobec czego nie ma potrzeby się o żadne formalności obawiać. Wszystkie oczekiwania odwołujące się do produktów takie jak atesty, bądź naklejki załatwiają specjaliści z 1688. Działający legalnie importer wdraża towar chiński do obrotu na terenie Polski oraz w pozostałych państwach Unii Europejskiej. Rodzimy przedsiębiorca może oczekiwać na takie same reguły współpracy, jak gdyby współpracował także z przedsiębiorcą
polskim. Nowocześnie przygotowana platforma jest też łatwa w obsłudze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment