Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zapewnia rzetelne nastawienie do każdej ze spraw. Zasięg świadczeń prawniczych, z których można skorzystać w jej biurze obejmuje: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Interesanci, którzy zamierzają dokładnie doinformować się, co będzie dla nich dostępne, mają możliwość znaleźć ważne informacje na witrynie internetowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jest także członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Własną kancelarię prowadzi od ponad 10 lat, co daje gwarancję interesantom, że abstrahując od tego, jak szczególnie trudna jest ich sprawa, będzie można sobie z nią radzić. Podchodzi ona do wszystkich z pełnym zaangażowaniem, każdorazowo dobierając właściwy przebieg zdarzeń prawa dla danej sprawy.

Z uwagi na niemałe doświadczenie pod względem zawodowym, zgłaszają się do niej zleceniodawcy z przeróżnymi sprawami. Adwokat Tarnów zakończyła studia podyplomowe z obrębu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na UJ a także Szkołę Prawa Francuskiego. Od kilku lat pracuje ona także jako in – house lawyer w jednej z największych spółek deweloperskich na terenie Krakowa, trudniąc się problematyką obrotu obiektami oraz obsługiwaniem wspólnot mieszkaniowych. Z tego względu w zakresie tej tematyki może ona też pomagać klientom, jacy się do niej kierują. Jeżeli ktoś tego potrzebuje, to realizowana jest także współpraca po angielsku.

Profesjonalna pomoc prawna jest realizowana przez cały czas postępowania w sądzie. Specjalistka zabiega o to, aby zleceniodawcy dobrze rozumieli skomplikowane przepisy prawa, czyli na bieżąco objaśnia zleceniodawcom w przystępnym języku, czego mogą oczekiwać. Ponadto prowadzi na prywatnej witrynie bloga tematycznego, na którym na określonych z przykładów wytłumaczy kwestie z licznych dyscyplin prawa. To jest w stanie przekonać zleceniodawców, ukazując im, iż mają do czynienia z osobą godną zaufania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Leave a Comment