Ogłoszenie 

Tlumaczenie forum Powered by :

Poprzedni temat «» Następny temat
Budżet Obywatelski - wędkarskie warsztaty dla młodzieży
Autor Wiadomość
mirekwnuk96 
Catch & release

uwierzytelnianie: 12345
Piwa: 138/223
Wysłany: 2018-09-24, 17:58   Budżet Obywatelski - wędkarskie warsztaty dla młodzieży

Witam! Panowie i Panie, jest sprawa - siedziałem nad tym zadaniem do późnej nocy przez 2 dni i cieszył bym się gdyby doszło to do skutku. Mowa o projekcie na Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego. Zakłada on całoroczne DARMOWE zajęcia dla dzieci i młodzieży z wędkarstwa muchowego i ochrony przyrody :czyta W skład wchodzą m.in. warsztaty flytierskie, zajęcia praktyczne nad wodą, wykłady o ekosystemach wodnych prowadzone przez ludzi którzy sę na tym znają itp. Można głosować będąc mieszkańcem powiatów: suski, tatrzański, nowotarski, wadowicki, myślenicki. Głosowanie odbywa się internetowo pod tym linkiem https://malopolska.wybiera.pl/zadanie/v/4511/title?partial=True :ok
Proszę o głosowanie i udostępnianie, namawianie znajomych czy rodziny do oddawania głosów. To może być wielka szansa nie tylko dla sporej grupy dzieciaków ale i mieć znaczny wpływ na przyszłość naszych wód!

PS. pojawiły się też pytania czy zrobiłem to dla własnego zysku - odpowiedź brzmi NIE. Jeśli zadanie wygra to przejmuje je Urząd Marszałkowski i to urząd decyduje kto będzie prowadził zajęcia, gdzie będą się odbywały itd. Zrobiłem to ponieważ sam wielokrotnie ( charytatywnie ) prowadziłem zajęcia dla dzieci i uważam, że to zaoowocuje w przyszłości. Z resztą... 10 lat temu sam miałem 12 lat i pamiętam jaki zapał trzeba mieć aby samodzielnie opanować techniki muchowe nie zniechęcając się i ile $$$ to pochłonęło.

Pokażmy, że w społeczności muchowej jest siła i działajmy! :piwko
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu