Ogłoszenie 

Tlumaczenie forum Powered by :

Poprzedni temat «» Następny temat
simms guide jacket
Autor Wiadomość
bassy 

uwierzytelnianie: 12345
Piwa: 3/4
Wysłany: 2014-07-10, 10:06   simms guide jacket

Zakupiłem tę kurtkę tam gdzie najtaniej ;) Ale piszę nie po to zeby się chwalic. Miałem masę wątpliwosci co do rozmiaru. I miałem brac L bo wszędzie słyszałem że amerykance mają wszystko większe. Całe szczęscie kolezka ma xxl gajda i ostatecznie wziąłem xl . Idealna na polar i jesienne łowienie. Mam183 cm srednia budowa. L ka byłaby ok nazimne lato i t shirta pod spod. Jak ktos oscyluje przy wzroscie 180 to w uzytkowaniu całorocznym tylko xl. Chyba zuniwersalizowali rozmiarowkę kurtek. Natomiast jesli chodzi o ich t shirty to są faktycznie wielkie i na mnie L jest ok. Dla ciekawych ceny 900 zyli nowa z metkami. Kurtka przyjechała oczywiscie w towarzystwie kilku miłych pierdoł jak linka euro, linka outbound short i simmsowski oddychacz pod spiochy. Jeszcze raz dla zaradnych polecam zakupy w usa. Tylko nad butami się zastanawiam czy w razie reklamacji nie lepiej w kraju zakupic. Ale pewnie zleję temat i kupię wiadomo gdzie.Jak ktos ma jakies pytania to priv
Postaw piwo autorowi tego posta

Kamil_LFC 

uwierzytelnianie: 12345
Postawił 3 piw(a)
Wysłany: 2018-03-31, 16:35   

Trochę odkopie. Rzeczywiście w USA te rozmiarówki jakieś dziwne. Kuzyn przywiózł mi kurtke simmsa w rozm M, bo zwykle ten rozmiar posawł bardzo dobrze. Ale po jakiś czasie swteirdziłem że jest dosyć krutka jak na M. Porównałem do innych kurtek i faktycznie inne kurtki w tych rozmiarach są dłuższe i mają dłuższe rękawy. Żałuję troche, że nie wziąłem L.
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu